Exfolium je jedním z nejlepších produktů z produktové řady péče o pleť, díky kterému vybudujete své podnikání mnohem lépe, než s kterýmkoliv jiným produktem!

V prosinci minulého roku jsme uvedli na trh produkt Exfolium, který se od té doby stal nejlépe prodávaným produktem z celé produktové řady Sisel! Nyní Vám nabízíme praktické balení s 30 testovacími sáčky s tímto dalo by se říct „tekutým zlatem“…  tedy, ve skutečnosti má Exfolium krásnou zářivou růžovou barvu. Výhody těchto malých testovacích sáčků jsou takřka nekonečné! Díky praktickému jednorázovému balení je můžete jednoduše nabízet lidem ve svém stánku na prodejní výstavě, či během Sisel akce nebo párty, nebo ho dokonce můžete jednoduše zaslat přes půl zeměkoule komukoliv, kdo se zajímá o Sisel podnikání.

Ve světě, kde lidé milují produkty, které jim přinášejí okamžitou radost, Exfolium poskytuje tak úžasné výsledky, které lidé musí vidět na vlastní oči, aby jim uvěřili. A to vše jen za pouhých 45 – 60 vtěřin! Exfolium je dalším produktem, který prostě musíte ve své Sisel zkrášlovací výbavě mít! Objednejte si své Exfolium hned teď!

 

 

LeiselSignature