Po niekoľkých mesiacoch tvrdej práce a dôkladnej prípravy sme radi, že Vám môžeme predstaviť našu novú tvár! Neúnavne sme pracovali s odborníkmi z oblasti priemyslu, kreatívnymi odborníkmi a niektorými z našich úžasných Distribútorov, aby sme Vám priniesli neuveriteľný, zdokonalený Sisel zážitok.
S touto aktualizáciou prichádza veľa vylepšení a zmien v našom vzhľade, marketingových materiáloch, obaloch, kompenzačnom pláne, atď. Buďte si však istí, že sme stále rovnaký Sisel, ktorý poznáte a milujete – avšak odteraz oveľa lepší.

 

Sisel List
Prvá vec, ktorú si všimnete, je naše logo. Tak ako svet okolo nás rastie a vyvíja sa, tak to robíme aj my. Zanechali sme naše staré logo, aby sme vytvorili nový, moderný vzhľad. Symbolizuje profesionalitu a starostlivosť, ktorú venujeme každému z našich produktov.
Ak sa pozriete pozorne, uvidíte, že zelený list, ktorý používame, je podobný štruktúre DNA. Tento výber bol zámerný, aby sme ukázali naše odhodlanie poskytnúť najlepšie dostupné prírodné produkty, podporované najlepšou vedou a výskumom v tejto oblasti.
Nové logo je naším sľubom, že neustále zlepšujeme Váš život vďaka efektívnym špičkovým produktom. Je to znak autority a dôvery. Keď vidíte Sisel List, viete, že dostanete to najlepšie.

 

Nový vzhľad, nový pocit
Niektoré z našich obalov sú dosť zastaralé. Možno bolo niekoľko vylepšení v priebehu času, ale z väčšej časti zostali skoro rovnaké. Je na to dobrý dôvod: vytvorili sme skvelé obaly, do ktorých ste sa všetci zamilovali. Dizajn, farby, posolstvo; to všetko sa hodilo k našim produktom.
Časy sa však zmenili. Štandardy dizajnu, tieňovanie … dokonca aj typ písma (naozaj!) sa za posledných 10 rokov drasticky a konzistentne zmenili. Uvedomili sme si, že naše produkty sú najvyššej kvality, preto potrebujú tak aj vyzerať.
Naše nové balenie je prirodzeným vývojom starých. Spoznajte nový Sisel Design 2.0. Hlavne sa nebojte; zatiaľ čo balenie môže mať nový vzhľad, naše výrobky sú stále 100% tie, ktoré poznáte a milujete.

 

Odteraz sme Sisel.net
Tak, ako bol náš starý web skvelý, tak bol trochu aj chaotický. Mnoho ľudí sa sťažovalo na to, že nenašli informácie, ktoré potrebovali, nevedeli získať prístup k nákupnému košíku a dokonca ani ako nájsť náš blog. Naša stránka zúfalo potrebovala nejakú obnovu, ktorá sa nakoniec ukázala ako úplná a kompletná revízia.
Už nie sme len prácou na doma, sme novým zážitkom! Nová webová stránka je Vaším portálom k lepšiemu životnému štýlu, doplnený o produkty, udalosti a správy, ktoré potrebujete pre Váš lepší život. Uvidíte jasnejšie farby, aktívnejších ľudí a celkový pocit vzrušenia, šťastia a zábavy.
Tento vývoj tiež otvára dvere novým demografickým údajom. Mladšie generácie teraz dosahujú bod života, v ktorom sa naše produkty pre nich stávajú relevantnými. Niektoré zmeny, ktoré sme urobili, sú špeciálne navrhnuté tak, aby otvorili dvere pre každého a privítali ich Sisel do rodiny.
Na konci dňa sme spoločnosť, ktorá vám sľubuje schopnosť žiť energicky, byť šťastný a cítiť sa mladý. Je najvyšší čas, aby to naša webová stránka takisto odrážala.

Nový Kompenzačný plán
Pravdepodobne ste už všetci premýšlali o novom Kompenzačnom pláne. Buďme úprimní, náš doterajší plán mal niekedy svoje nedostatky . Pozorne sme si vypočuli Vašu spätnú väzbu, a tu je výsledok. Náš nový Kompenzačný plán je spojením tých najlepších častí, bez zbytočných nejasností. V posledných rokoch sme strávili veľa času testovaním toho, čo funguje a vo všeobecnosti sme získali cennú spätnú väzbu od Vás všetkých v tejto oblasti. Sledujte nás naďalej pre viac informácií (už čoskoro).